Inspirace pro vlastní cestu

Inspirátoři

Jsou to dobrovolníci z praxe, profíci s chutí předávat své zkušenosti a věnovat ti svůj čas. Nejsou zaměření jen na jednu specializaci, mají přesah do více oborů a témat. Kromě toho, že jsou top experti svého oboru, navíc sdílí naše hodnoty a vizi, mají otevřený mindset, uvažují v kontextech a často vidí za tři rohy. Pečlivě je totiž vybíráme na základě osobnostních rysů.

Své know-how s mladými lidmi sdílí praktickou formou a navíc pro vás vytváří bezpečný prostor, kde žádná otázka není špatně. Obsah workshopu připravují společně s námi s ohledem na potřeby účastníků.

Vybírat můžeš ze čtyř oblastí jejich zaměření

i

Byznys & kariéra

Pojď zažít svět korporátů, startupů, firem i freelancerů. Pořádně se připrav na vstup na trh práce, vymazli si své CV, LInkedIn i správnou sebeprezentaci na pohovoru. Objevuj své talenty a nauč se je rozvíjet.

Komunikace & umění

Sebeprezentace, konstruktivní komunikace, kritické myšlení, příprava kvalitní prezentace před auditoriem. Propojování těla a mysli. Terapie, masáže a péče o své duševní zdraví. Nebo tě spíše láká zákaznický servis v galerii, nebo art management? I to najdeš v oblasti Komunikace & Umění.

Společenské změny

Jsme součástí společnosti, která se vyvíjí. Zahloubej se do sociální, lidskoprávní nebo enviro problematiky. Vyzkoušej si být aktivním občanem a mladým politikem. Zkus si společně s námi odpovědět na otázku: Jak mohu měnit svět kolem sebe k lepšímu?

Svět budoucnosti

AI, Chat GPT, VR, kryptoměny, ale i využití neurovědy. Přidej se na průzkum nových možností, které budou v budoucnu ovlivňovat naše životy ještě ve větším měřítku. IT je nejvíce rozvíjející obor, buď u toho s námi.

Kdo bude váš inspirátor

 

Michaela Nedvědová

Michaela Nedvědová

Společenské změny
Jak vytvořit kampaňový plán? Jak zvýšit dosah kampaně zapojením influencerů? Nebo jak vytvořit post na sociálních sítích s miliónovým dosahem? To vše se na workshopu dozvíš. Seznámíš se s prostředím neziskové organizace Greenpeace a s netradičními profesemi, které kampani dodají drive. Míša má v nevládní organizaci Greenpeace Česká republika za úkol spojovat ochranu životního prostředí a oblast vzdělávání. Její práce zahrnuje vytváření metodik lekcí, školení lektorů a lektorek a spolupráci se školami. Po dokončení studií na Právnické fakultě Univerzity Karlovy si doplnila pedagogické vzdělání a změnila svoje původní zaměření. Pojďte nahlédnout do chodu organizace, která si pevně stojí za svými hodnotami a cílem ochrany přírody.
Michal Beránek

Michal Beránek

Byznys a kariéra
Znáš ten pocit radosti z kreativity a realizace vlastního nápadu? Vybavuješ si ten pocit být součástí skupiny, kde každý dělá to, co ho baví a přitom dohromady tvoříte plně funkční tým? Dovedeš si představit, že se ráno nemůžeš dočkat, až budeš „v práci“? A co tohle zažívat každý den v práci? Že ti to zní jako utopie? Nevěříš? Tak se pojď přesvědčit, zjistit jak to v OpenOne dělají a na vlastní kůži zažít radost z dobře odvedené práce. Michal se přes 20 let věnuje vedení firem a týmů. Posledních 6 let hledal a nastavil v jeho firmě OpenOne, model toho, jak vést firmu, aby to co nejvíce lidí v ní bavilo a přitom byla ekonomicky soběstačná. Zpravidla se tomu říká svobodná firma, Michal raději používá pojem úsměvů plná firma. Věří, že jde najít model, kde je hodně radosti a štěstí v práci. A také věří, že toto je hlavní úloha leaderů 21. století. Michal vede leadery k takovému přístupu a provází je, pokud takovou změnu chtějí ve svojí firmě udělat.
Adam Táborský

Adam Táborský

Komunikace a umění
Doléhá na tebe životní styl města? Připadáš si, že tvoje duševní zdraví trpí a jsi zralý nejen na terapii? Ne mezi stěnami, ale mezi stromy? Chceš se dozvědět víc o inovativním přístupu k sobě? Jak myšlenka vznikla? Proč v přírodě? Jak to celé probíhá? Anebo si to chceš zažít, prožít sám? Pojď do toho! Pojď se přiblížit sobě. Adam studoval psychologii v Brně, Londýně, Melbourne a Varšavě. Adamovým dlouhodobým zájmem jsou inovace a jejich skloubení se zdravotnictvím a přístupem k psychologii. Dlouhodobě se zabývá vlivem přírody na duševní zdraví. Ve své praxi používá přírodu jako pomocníka. Působí jako terapeut v Meetině a psycholog v Psychiatrické nemocnici Bohnice.
Tereza Barbora Kupková

Tereza Barbora Kupková

Společenské změny
NATO. Zkratka, kterou znáš. Víš však jak funguje, jakou má strukturu a proč a kdy vzniklo? Jaká je cesta k tomu v něm pracovat? Co všechno člověk musí splňovat? Jaké je mít přístup k mnoha informacím o ozbrojených konfliktech? Nakolik je důležité se dívat na zprávy z médií s odstupem? A jak je pro tuto práci důležitý vnitřní klid a vyrovnanost?  Tereza v NATO pracuje přes rok. Nejprve v roli stážistky, nyní v pozici civilní zaměstnankyně. Během svého studia na University of Glasgow v oboru MA (Social Sciences) in Politics and Central and East European Studies se Tereza podílela na založení Yoda Mentorship Programme, k čemuž ji přivedla vlastní zkušenost. V roce 2018 dostudovala MSc in Security Studies na University College London, po kterém začala pracovat jako projektová koordinátorka pro Prague Security Studies Institute.
Anežka Aubrechtová

Anežka Aubrechtová

Komunikace a umění
Studium v zahraničí? Skvělá volba, nebo bláznivý nápad? Jak se připravit, jaký obor zvolit a jaká země je pro tebe ta pravá? Co ti studium přinese a co naopak nekompromisně sebere? Jak se vyrovnávat s tlakem, jiným přístupem či novým místem? Proč je důležité neztrácet vazby na domov a být v kontaktu se svými blízkými?  Anežka dokončuje svá magisterská studia ve filmařině (producenství) na Goldsmiths, University of London. Má za sebou zkušenost ze studia v Británii, Americe a krátkodobě i Dánsku. Je kreativcem v každé buňce svého těla. Miluje fotku a video. Je plná energie, elánu a je nadšená do každé výzvy. Pojď se i ty svést na této vlně!
Pavol Lupták

Pavol Lupták

Svět budoucnosti
Co znamená hackovat eticky? Jaké to je být globálním světo-občanem? Co je to teorie vlajek? Vážně se dá v dnešní době nemít bankovní účet a žít jedině z kryptoměn? Jak se dá hacknout čipová karta? Co je digitální totalita? A proč na Paralelní Polis vysel nápis “Polibte nám prdel”? Paralelní Polis, umělecká skupina Ztohoven, iniciativa “Nepracujeme pro stát”. Je toho hodně, kde Pavol stál u zrodu. Vystudoval na FEI-STU v Bratislavě a FEL-ČVUT v Praze obor Informatika. Má 20leté zkušenosti v oblasti IT bezpečnosti a etického hackingu. Pojďte se ponořit do světa, který nemá hranice a je naplněn nekončící svobodou.
Jan Lukačevič

Jan Lukačevič

Svět budoucnosti
Zajímá tě Vesmír? Jak probíhá vývoj přístrojů, které zamíří do vesmíru? Jaká je současnost a budoucnost vesmírné explorace? A jaké věci vzešlé z kosmického výzkumu používáš v běžném životě? Honza byl zařazen do stovky Středoevropanů, kteří mají mít největší vliv na naši budoucnost. Forbes ho také zařadil do žebříčku 30 pod 30. Je kosmický inženýr a výzkumný pracovník a zakladatel laboratoře Marsonaut. Vědě se nevěnuje jen na AV ČR nebo v rámci Marsonauta, ale úspěšně ji i popularizuje na sociálních sítích.
Kamila Švajgrová

Kamila Švajgrová

Komunikace a umění
Jak funguje Centrum současného umění DOX? Láká tě nahlédnout do zákulisí multifunkčního prostoru pro umění, design a architekturu? Co je vše zapotřebí sladit, aby celé soukolí skvěle šlapalo? Kdo je kustod a co má vlastně na starosti? Kamila je ta správná osoba, která ti vše ukáže. Má v DOXu na starosti zajištění každodenního provozu a podporu eventů a k tomu všemu vede tým skvělých kustodů. S Kamilou se setkáš hned dvakrát. Nejdříve se seznámíte a ona tě provede DOXem. Společně se domluvíte na tom, co by tě nejvíce z její práce zajímalo. A na podruhé se proměníš v její stín. Budeš moci prožít její jeden pracovní den a doptat se na vše, co tě zajímá. Kromě práce v DOXu má Kamila i zkušenosti s vytvářením fungujícího provozu v coworkingových centrech v Praze a předtím, než Kamila objevila fascinující svět holešovického DOXu, působila v Plzni. Zde nejdříve vystudovala filosofickou fakultu, pak se stala průvodcem Pivovarského muzea a Historického podzemí a pracovala pro projekt Plzeň 2015 Evropské hlavní město kultury. Motto "Poznej sám sebe" je mottem, které ji žene kupředu už od střední školy. Chceš ty poznat Kamilu? Pokud ano, přihlas se.
Dan Beseda

Dan Beseda

Byznys a kariéra
Od myšlenky, přes laboratoř, výrobu, prodej a distribuci, to je ReFork – zelené řešení globálního problému s plasty. Neobyčejný startup, o kterém brzy hodně uslyšíme. Jak vznikla hmota, ze které se vyrábí jednorázové ekologické příbory a další produkty, které se do pár měsíců rozloží na biomasu? Pod taktovkou Dana a dalších si vyzkoušíte v menších skupinách business case od A po Z. Workshop bude více jak praktický od toho nejpovolanějšího. Dan velmi rád inspiruje lidi, posouvá je a podněcuje jejich potenciál. Koučuje a mentoruje produktové inženýry k vytváření produktů, které mění svět v lepší místo. Dan má bohaté zkušenosti i z druhé strany stolu. Sám byl v roli účastníka mnoha workcampů a inovačních laboratoří.
Marie Froulíková

Marie Froulíková

Společenské změny
S Marií se ponoříš do tajů networkingu a CSR světa. Jak se dopředu připravit na networking? Jak zaujmout a oslovit? Jak vybudovat dobré obchodní i osobní vztahy? Co znamená tajemná zkratka CSR? Jak se buduje spolupráce mezi byznysem a neziskem? V čem tkví kouzlo propojení těchto světů? To vše ve workshopech. Ve FOCUSu si přijď prožít zpomalení a návrat k sobě skrze přírodu, kreativitu a vlastní tvorbu. Pojď si do přírody užít práci s mandalou jako psychorelaxační technikou. Marie je zakladatelkou několika nevládních organizací a sociálních projektů. Dlouhodobě se věnuje společenské odpovědnosti, udržitelnosti a cirkulární ekonomice. Ráda propojuje lidi a odlišné světy. Baví jí tvořit prostor, kde se lidé potkávají, navzájem se inspirují a společně pracují na projektech se společenským a systémovým dopadem. Je frekventantkou sebezkušenostních psychoterapeutických výcviků v psychodynamice a Eko-art therapy.
Kristina Komárková

Kristina Komárková

Společenské změny
Jak se dá kombinovat studium a to co tě baví? Jaké to je být ve škole, ale přitom tak trochu mimo systém? A co vše obsahuje zrealizovat nějakou akci? Pojď si projít celým procesem – od myšlenky až po samotnou realizaci! 🙂 Kristina je studentkou maturitního ročníku na gymnáziu. Od prváku začala vdechovat život Studentskému klubu. Pár slepých uliček, několik fuck-upů a nyní se blíží nové otevření. Je založen spolek, připravují se prostory a začínají se plánovat akce – tak buď u toho!
Michal Broža

Michal Broža

Společenské změny
„Nepotřebujeme světovou vládu. Potřebujeme demokratické státy oddané myšlence lidských práv a vlády práva a spolupracující na společných cílech.“ Kdo je autorem tohoto výroku a jak souvisí s OSN? Která jsou čtyři hlavní úskalí současného propojeného světa? Co nám vzal a co nám dal COVID-19? Nebo jak si představujete, že bude vypadat svět za čtvrt století? Bude se lidem dařit lépe, hůře nebo asi tak stejně jako dnes? Co nás čeká v antropocénu? A proč je dobré se nespoléhat na to, že planetu zachrání někdo jiný. Michal Broža stojí v čele pražské informační kanceláře OSN, jedné z prvních poboček OSN, které po založení světové organizace začaly ve světě vznikat. Je specialistou na globální komunikaci a zabývá se globálními trendy jako je třeba změna klimatu. Působil v mírových misích OSN mimo jiné v Africe a pracoval také pro Světovou banku a zabýval se výzkumem trhu v soukromém sektoru.
Linda Sokačová

Linda Sokačová

Společenské změny
Proč je potřeba mít celosvětové hnutí na obranu lidských práv? Proč být společensky aktivní a projevit svůj názor? Jsou kampaně a petice cestou pro lepší život nás všech? Týká se nedodržování lidských práv i České republiky? Co se děje za humny a je dobré o tom vědět? A proč působit v neziskovém sektoru neznamená být amatérem? To bude obsah workshopu v Amnesty International Linda má za sebou bohaté zkušenosti ze státní správy, kdy na MPSV připravovala strategie státu v oblasti rodinné politiky, nebo v oblasti sociálního bydlení. Působila v neziskovém sektoru v pozici ředitelky Gender Studies. Velkým obohacením byla i práce v akademické sféře – Sociologický ústav AVČR, kde působila jako expertka pro European Union Agency for Fundamental Rights.
Veronika Vendlová

Veronika Vendlová

Společenské změny
Máš chuť se zapojit do veřejného dění, ale nevíš jak na to? Na jakých úrovních můžeš být aktivní a co to vlastně všechno obnáší? Co udělat, když tě něco štve a nenechá tě to v klidu? Jak jsou v občanském aktivismu a aktivním občanství přínosné sociální sítě? A co vystoupit z intimity a projevit svůj názor veřejně? Jak překročit svůj vlastní strach a vyrovnat se s následky svých činů? Veronika má s občanským aktivismem bohaté zkušenosti na všech jeho úrovních – od lokální po celorepublikovou. Je spoluzakladatelkou FB profilu Společně to dáme a členka spolku Milion chvilek pro demokracii. Vedla volební kampaň občanské platformy PRO! Ústí v komunálních volbách 2014, před tím 6 let řídila hlavní kancelář hnutí Starostové a nezávislí. Byla také radní ve městě Odolena Voda. Nově vstupuje do instituce Muzeum paměti XX. století, protože kontext našich dějin určuje nás samotné a naše společnost má v osvětě a znalostech dějinných souvislostí velké rezervy. 
Lucie Bílková

Lucie Bílková

Společenské změny
Lucie je rodačka z Českých Budějovic. Byla u několika ročníků populárního Budějovického Majálesu. A pak přišla TA nabídka – uspořádat 25. výročí 17. listopadu. Je jednou z 30 pod 30 výběru Forbes pro rok 2018. Lucie je studentkou Fakulty humanitních studií a zajímá ji výzkum v otázce aktivního občanství a zapojení do společenského dění. A pomáhá Ladislavu Ziburovi s produkcí jeho cestovatelských stand-upů.

Lukáš Černý

Společenské změny
Lukáš je rodák z Českých Budějovic. Byl u několika ročníků populárního Budějovického Majálesu. A pak přišla TA nabídka – uspořádat 25. výročí 17. listopadu. Lukáš miluje přípravu marketingových strategií a kreativních konceptů, což dělá i pro centrálu společnosti Red Bull, se kterou již několik let spolupracuje a realizuje pro ně globální projekty. Rád propojuje správné lidi pro vznik nových projektů, které mění naší společnost.
Dominika a Karolína Bělonožníková

Dominika a Karolína Bělonožníková

Byznys a kariéra
Prezentace značky či osoby je v online světě nedílnou součástí marketingu. Konkurenční prostředí je veliké a vy máte pouze několik vteřin na to, abyste zaujali. Přihlaste se na workshop a využijte Instagram a Facebook jako efektivní nástroj své osobní prezentace. Dominika a Karolína založily svou firmu Time for Workshop už na škole. Jejich cílovou skupinou jsou především podnikatelky, pro které pořádají čistě dámské workshopy na téma marketing na sociálních sítích. Od jejich firem pak získávají zakázky na správu sociálních sítí. Kromě toho organizují marketinkové akce. Dominika v módní branži, Karolína v golfu.

Tadeáš Kula

Byznys a kariéra
Tadeáš odjel ve svých 13 letech na dva roky do Indie, kde mu studium na prestižní americké škole nakoplo život. Ještě v době dospívání začal podnikat v herním sektoru a tvorbě webových stránek, díky čemuž si vydělal svých prvních sto tisíc ještě před svými 15. narozeninami. Při střední škole začal nabírat zkušenosti také jako projektový manažer, prošel si několika startupy a nemálo jich také sám založil. V roce 2017 přednášel na konferenci TEDx@Youth v Praze. Dnes se Tadeáš věnuje udržitelnému knihkupectví Reknihy – vlastní platformě, která umožňuje čtenářům sdílet a nakupovat knihy z druhé ruky – čtenáři tak šetří nejen své peněženky, ale i planetu.

Štěpán Drahokoupil

Společenské změny
Zajímáte se o dění kolem sebe a politiku? Chcete zjistit, jak mohou občané iniciovat a prosadit změnu na úrovni obce nebo celého státu? Přemýšlíte, jak co nejefektivněji přesvědčovat politiky a političky? Jestli jste si odpověděli alespoň jednou ano, Štěpán je pro vás ten pravý. A pokud ne, nevadí. Vyzkoušíte si postavit advokační kampaň na problému, který aktuálně tíží ČR. Štěpán pracuje pro Nadaci OSF jako programový specialista projektu Advokační fórum a je expert na advokační práci. Externě vyučuje politologii na FF UK. Spolupracuje s Nadací Via na vzdělávání budoucích komunálních politiků, političek. Baví ho propojování světa politiky, občanské společnosti a akademické práce.

Lucie Černá

Společenské změny
Hledejte s Luckou perspektivu řešení – zkuste se na věci podívat nejen z hlediska problému a zaměřte svou pozornost na existující (i když nedokonalé) reakce na společenské výzvy, které mohou přinést poučení pro ostatní. Lucka vystudovala sociální a kulturní ekologii. Pracovala jako tisková mluvčí české pobočky Greenpeace a dále jako koordinátorka komunikace evropských poboček GP v oblasti energetiky. V současné době pracuje v mediální organizaci Transitions, kde vede program podporující žurnalistiku zaměřenou na řešení (Solutions Journalism) ve střední a východní Evropě.

Ondřej Zapletal

Společenské změny
Ondřej se pohybuje v oblasti firemní filantropie, sociálních inovací a podpory systémových změn ve vzdělávání. V současné době působí v Nadaci České spořitelny. Stál u zrodu řady akceleračních programů pro sociální startupy (Laboratoř Nadace Vodafone; #321 Dílna a Na investory! Nadace Karla Janečka; Impact first a FRIN České spořitelny) a také u zrodu Sociálního bankovnictví ČS. Ondřeje zajímá rozvoj strategické filantropie a spolupráce na společenském rozvoji. Chcete se dozvědět více? Tak neváhejte a vstupte do světa filantropie a systémových změn.

Eliška Vyhnánková

Byznys a kariéra
Eliška je na sociálních sítích jako doma. Je spoluautorka knihy Jak na sítě. Umí poradit, navrhnout strategie, vystavět funkční kampaně. Eliška založila Social Media Akademii. V ní si každoročně patnáct účastníků prohlubuje své znalosti díky předním odborníkům. Pojďte se společně s Eliškou vydat do říše sociálních médií. Podívat se na možnosti, které pro vás skýtá. Jak oslovit, jak zaujmout, jak prodat. A také se podívat na vás samotné – jak jsou pro vás sociální média důležitá a jak je vnímáte.
Leo Crlík

Leo Crlík

Svět budoucnosti
Leo studoval VŠE a ČVUT. Více než 13 let pracoval v globální poradenské firmě Delloitte, nyní je na volné noze. Je spoluzakladatelem spolku www.zemesouzneni.cz. Leo vás vezme na průlet problematikou sociální, ekologické i ekonomické udržitelnosti a odolnosti vůči změně klimatu na úrovni vesnic – ekovesnic. Nahlédněte pod pokličku tvorby komunity, ekovesnice i holistického podnikání.

Alvin Korčák

Byznys a kariéra
S Alvinem proniknete do světa Minimalismu jako životního stylu. Poví vám, jaké to je vystavět blog, profily na sociálních sítích a projít většinou českých médií s tématem, které je u nás teprve na vzestupu. Alvin píše a popularizuje cirkulární ekonomiku, a vědu o lidském štěstí. Podělí se s vámi o radost z rozjíždějícího se středoevropského startupu, ale i o podnikatelské fuckupy. Dozvíte se, jaké to je být v dnešní době občansky aktivní a proč stojí za to jít jako mladý do politiky. A pokusí se vám odpovědět na otázky, jak spojit podnikání a studia.

Polina Suchá

Komunikace a umění
Polina je skoro polovinu svého života vegankou. Narodila se v Moskvě, získala doktorát z lingvistiky na Karlově univerzitě v Praze a Paříži. Miluje slova, kreslí cedule akrylovými barvami. Jednou v práci narazila na velkou hromadu prázdných krabic. A tak se zrodila myšlenka, jak z kancelářského odpadu udělat poklad hodný upcyclingu. Polina nás vezme do svého světa vášně k písmu. Fixy máte připravené.

Petr Žabka

Byznys a kariéra
Petr vystudoval Fakultu financí a účetnictví VŠE v Praze. Již během studií si prošel několika zaměstnáními a málem také zažil syndrom vyhoření. Aby ho odvrátil, rozhodl se jet na kole z Čech do Portugalska a po cestě rozjímat o životě. V té době již se již věnoval projektu Knihovny věcí (Library of Things), kterou založil v Praze. S rozjezdem projektu mu pomohli přátelé i akcelerační program Social Impact Award. V současné době se Petr živí organizací inovačních soutěží a vzdělávacích programů. Pojďte se dozvědět, jaké je to, vdechnout svému projektu život. Petr vás vezme do zákulisí Knihovny a na jeden den mu pomůžete s jejím provozem.

Jan Romportl

Svět budoucnosti
Pojďme se společně s Janem vypravit do světa AI a zkusit si pro sebe zodpovědět několik otázek související s rozvojem AI. Okruhy, kterých se dotkneme, budou z ranku filozofie, etiky, bezpečnosti a také toho, jak se AI propisuje do našich životů – vnímáme to vlastně? Jan vystudoval kybernetiku, umělou inteligenci a filozofii vědy. Působil na Katedře kybernetiky ZČU jako výzkumný pracovník v oblasti AI a ve Výzkumném centru nových technologií ZČU jako vedoucí oddělení Interakce člověka a stroje. Nyní pracuje jako ředitel AI centra a Chief Data Scientist ve společnosti O2 Czech Republic a.s. Působí také jako mentor ve startupovém a akademickém prostředí.

Matouš Pinkava

Byznys a kariéra
V průběhu svých studií na fakultě mezinárodních studií VŠE byl Matouš doslova rozlítaný po celém světě a čerpal inspiraci a pracovní zkušenosti v zahraničí. Ty teď využívá při práci na českém projektu Nevyhazujto.cz, se kterým ho to opět láká na mezinárodní scénu. Pojďte okusit denní chléb environmentálního projektu. V rámci stínování si budete moci zkusit: zajistit finance na projekt, naplánovat marketingovou kampaň, vymyslet nové funkcionality portálu, jednat se stávajícími klienty nebo třeba vyhledávat nové klienty.

Tomáš Drážný

Byznys a kariéra
Tomáš se dívá na svět jako na místo, kde je potřeba používat mozek a nebát se. Věří ve schopnosti lidí a vždy používá pozitivní motivaci. Tomáš vás zavede do světa headhuntingu, prozradí tipy pro sestavení skvělého CV a LinkedInu a umožní vám projít si náborovým rozhovorem. Tomáš toho má za sebou hodně. Studoval politologii v Olomouci, Praze a Londýně. Hrál fotbal ve Švýcarsku, stavěl lešení, pracoval ve státní správě, vedl neziskovou organizaci Inventura demokracie. A věřte že toho má ještě více před sebou. 🙂

Ján Simkanič

Byznys a kariéra
Ján vystudoval ekonomii a překladatelství na FF UK Praha. Od studií pracoval v internetovém vydavatelství Internet Info, 12 let stál v jeho čele. Byl dlouholetým předsedou Sdružení pro internetový rozvoj. V roce 2018 dostal na starosti rozjezd nezávislého Deníku N. Na internetu je znám pod přezdívkou Simindr. Ján vám v interaktivní přednášce představí, jaké to je v současné době dělat nezávislou žurnalistiku, v čem je Deník N inovativní a jak se s ním podařilo dosáhnout český crowdfundingový rekord, vyhrát Projekt roku i Novinářské ceny. Při workshopu se z vás stanou marketingoví odborníci na podporu placeného obsahu. Zkusíte si definovat cílovou skupinu a postavit marketingovou kampaň.

Spolupracující organizace a školy